Greiti kreditai

Greiti kreditai

Greiti kreditai internetu

greiti kreditai internetuGreiti kreditai internetu, daugelio kredito įmonių duodami skubos tvarka — kaip akcentuoja dauguma kreditorių, greitieji kreditai į kliento sąskaitą pervedami per 10 – 15 minučių. Kelis populiariausius kreditorius čia ir apžvelgsime.

Greitieji kreditai per 15 minučių

Smscredit.lt kreditai internetu suteikiami per 15 minučių. Viena populiariausių finansavimo kompanijų, išdavusi jau virš 3,500,000 kreditų. Gauti kreditą

Vivus.lt siūlo greitus kreditus internetu net per 10 minučių. Nėra jokių sutarties ar aptarnavimo mokesčių. Paprasta registracija. Gauti kreditą

Credit24.lt skubūs kreditai internetu taip pat išmokami per 15 minučių. Kreditai nuo 18 metų. Greita registracija. Gauti kredita

Daugiau greitų kreditų įmonių rasite ČIA.

Greitas kreditas dažnai imamas tada, kai reikia padengti netikėtas finansines išlaidas — tai gali būti įvairūs pirkiniai, kelionės ar net pramogos. Žinoma, mano manymu, pramogauti už greitus kreditus yra didžiulė prabanga, tačiau jei Jūs dirbate sunkiai ir ilgai, visada verta atsikvėpti nuo darbų. Po kelionių ir pramogų galite vėl nerti į darbus atsinaujinę ir pailsėję.

VIVUS.LT VIVUS.LTpirma kredito įmoka tik po 3 mėnesių. Už 60 dienų nereikia mokėti palūkanų.

Ilgalaikiai kreditai

BOBUTĖS BOBUTĖS PASKOLA.LT — greitas kreditas nuo 50 iki 4000€. Nauji klientai net 3 kartus gali atidėti pirmos paskolos įmoką.

Galime tik pridurti, kad kelionėms ir pramogoms galima imti ir ilgalaikius kreditus, nes keliaujame vieną ar du kartus per metus. Daugelis greito kredito įmonių ilgalaikius kreditus iki vienerių metų ar net ilgiau. Ko pasekoje, suradę ilgai norėtą kelionę į išsvajotą atostogų kampelį galite lengvai pasinaudoti ilgalaikiu kreditu.  Gerai pailsėję, kredito palūkanas galėsite mokėti metus ar ilgiau nedidelėmis sumomis.

PASKOLA23 PASKOLA23.LTgreitos paskolos su bloga kredito istorija. Kreditai iki 600 eurų be užstato.

Pavyzdžiui paskaičiuokime atostogas su Vivus.lt: pasiėmęs 1000 € ilgalaikį kreditą vieneriems metams, kas mėnesį apytiksliai sumokėsite 127,08 € palūkanų. Juk tai nėra daug? Juo labiau, kad kredito internetu sutarties mokestis yra nemokamas. Taip, kredito sutarties mokestis — 0 €.

SMSPINIGAI SMSPINIGAI.LTNEMOKAMAS kreditas iki 1000€ net 8 mėnesių terminui, besiskolinantiems pirmą kartą.

Greiti kreditai nemokamai

CREDITSTAR CREDITSTAR.LTpopuliariausias kreditorius. Asmeninė kredito saskaita iki 3000€. Sutarties sudarymo ir administravimo mokesčių nėra.

Greitas kreditas internetu nemokamai — nors tai skamba ir keistai, tačiau tai visai įmanoma paslauga. Paprastai, kreditoriai nemokamų kreditų nedalina, tačiau ir jiems reikia rasti naujų klientų ir reklamuoti savo atliekamas paslaugas. Todėl, suteikiamos tokios paslaugos, kaip pirmas kreditas nemokamai. Mes Jums radome keletą tokių kreditų įmonių, kuriose skubius kreditus galite gauti nemokamai, jei skolinatės pirmą kartą. Tai yra:

SMSPINIGAI.LT — 1000 € nemokamai 4 mėnesiams.

MINIPASKOLA.LT — 300 € kreditas internetu nemokamai.

SMSCREDIT.LT — 300 € nemokamai, imantiems kreditą pirmą kartą.

CREDIT24.LT — 500 € kreditas mėnesiui už 1 €. Beveik nemokamai.